reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mpanch dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 marca 2016

TSMC i MediaTek będą razem pracować nad rozwiązaniami IoT

Firmy Taiwan Semiconductor Manufacturing Company oraz MediaTek nawiązały długofalową współpracę, której celem jest tworzenie rozwiązań z obszaru internetu rzeczy oraz elektroniki do noszenia.
Produkty, które powstaną w wyniku współpracy mają być oparte o niskomocową platformę ULP oferowaną przez TSMC. Nowe rozwiązania pozwolą zatem na oszczędność mocy w urządzeniach elektroniki do noszenia (wearables). Dzięki połączeniu sił firmy zaoferują kompletny ekosystem projektowy, co wpłynie na przyspieszenie wprowadania produktów na rynek.

W styczniu 2016 roku TSMC i MediaTek zaprezentowały już chipset MT2523 przeznaczony do inteligentnych zegarków fitness. Zbudowana w technologii 55 nm ULP, kość SiP (System-in-Package) MT2523 zawiera GPS, Bluetooth Low Energy oraz wyświetlacz z interfejsem MIPI.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2