reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 04 września 2009

Rynek niemiecki napędza sprzedaż Essemtec

Szwajcarski Essemtec AG ogłosił, iż jego średniomiesięczna sprzedaż w lipcu i sierpniu wzrosła o 58% w stosunku do wyników, uzyskiwanych w pierwszej połowie roku.
Essemtec podkreśla, iż wzrost sprzedaży jest tym bardziej niezwykły, biorąc pod uwagę cykliczny spadek obrotów w miesiącach letnich, spowodowany przerwą wakacyjną.

’Pozytywne prognozy, wygłaszane ostatnio przez ekspertów ekonomicznych, dotyczące odwracania się niekorzystnych trendów w gospodarce, pozwalają nam na pewien optymizm, potwierdzany przez ostatnie wyniki sprzedaży’ mówi Martin Ziehbrunner, dyrektor zarządzający Essemtec AG. Szwajcarski producent SMT w szczególności odczuł wzrost popytu na rynku niemieckim. Niemniej jednak również dane z innych rynków, takich jak przykładowo Północna Ameryka, pozwalają zarządowi firmy myśleć optymistycznie o przyszłości. Z opisanych względów, centrala Essemtec AG zakłada dalszy wzrost gospodarczy i spodziewa się stopniowego rozwój sprzedaży.

’Naturalnie, my również odczuwaliśmy w ostatnich miesiącach silną presję na koszty i spadek popytu. Niemniej jednak, te niekorzystne zjawiska wywarły na nas znacznie łagodniejszy wpływ, niż miało to miejsce w przypadku innych uczestników rynku. Pozostaliśmy silnym, rzetelny partnerem dla naszych klientów w czasie kryzysu. Przebrnęliśmy również przez ten okres bez znaczących ograniczeń personelu, optymalizując nasze procesy produkcyjne i czyniąc je bardziej efektywnymi. Dodatkowo, zainwestowaliśmy w innowacyjne projekty, których owoce będziemy zbierać w nadchodzących miesiącach i latach’ kontynuuje Martin Ziehbrunner.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2