reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 02 września 2009

Constellation przejmuje segment PT Solutions od Continental

Trapeze, spółka zależna kanadyjskiego Constellation Software, przejmuje dział Public Transit Solution od Continental AG. Transakcją objęty jest również zakład we <strong>Wrocławiu.</strong>
Dywizja Public Transit Solutions jest częścią Continental Automotive Switzerland AG z siedzibą w Neuhasuen. Transakcja ma zostać zamknięta z datą 30 września 2009.

Po zakończeniu transakcji, dywizja PT zostanie przemianowana na Trapeze ITS. Dotychczasowy CEO firmy, Dr. Markus A. Zoller, odejdzie z firmy.

Dywizja opracowuje, produkuje i integruje inteligentne systemy wspomagające procesy transportu (intelligent transportation systems, ITS), w tym między innymi operacyjne systemy kontroli, komputery pokładowe czy wyświetlacze dla pasażerów. Transakcja obejmie aktywa związane z lokalizacjami w Neuhausen (Szwajcaria), Cedar Rapid (USA), Birmingham (UK), Berlin (Niemcy) oraz Wrocław (Polska). Z transakcji wyłączony jest zakład w Rüthi (Szwajcaria).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2