reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© robyn mackenzie dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 19 lutego 2016

Tygodniowy przegląd wiadomości

Zapraszamy do krótkiego przeglądu najczęściej czytanych wiadomości na naszym portalu.
W tym tygodniu nietypowo: dwoma najpopularniejszymi informacjami były informacje na temat organizowanych lub wspieranych przez nas imprez. Chodzi oczywiście o artykuły na temat tegorocznego TEC oraz zbliżającego się wielkimi krokami konkursu lutowania ręcznego.

Biznes

Z wydarzeń stricte biznesowych, zaciekawiła Was informacja o nowym przejęciu Joyston, nowego właściciela TechniSat.

Z zainteresowaniem spotkała się informacja o możliwej współpracy Raytheon z MESKO

Ostatnim wyróżniającym się newsem biznesowym są nasze rozważania na temat wpływu planów polskich spółek energetycznych na rozwój rodzimej elektroniki.

Technologie


Informacja z pogranicza nauki i biznesu to nowy rodzaj wyświetlaczy, opracowywany przez polskich naukowców, który ma zrewolucjonizować rynek.

Na wyróżnienie zasługuje też kolejny artykuł techniczny, tym razem traktujący o procesach dozowania w przemyśle fotowoltaicznym.

Zaciekawił Was również nowatorski moduł firmy Pycon, łączący LoRa, Wi-Fi i Bluetooth, jak również nowe diody Seoul Semiconductor wykonane w technologii PI-LED.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
februari 21 2017 23:03 V7.12.4-1