reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© guido vrola dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 lutego 2016

Wałbrzyska SSE przygotowuje halę w Dzierżoniowie

Kolejna hala powierzchni 5600 m kw wałbrzyskiej strefy już wkrótce zostanie udostępniona pod wynajem w Dzierżoniowie.
Zarząd strefy liczy, że dzięki hali uda się przyciągnąć do miasta kolejnych przedsiębiorców, którzy stworzą nowe miejsca pracy. Obiekt budowany jest przy ulicy Strefowej. Część przemysłowa hali zajmie 5000 m kw. Powierzchnię będzie można podzielić na 4 osobne moduły odpowiadające potrzebom inwestorów. Hala zostanie wyposażona w oświetlenie ledowe oraz suwnicę o nośności 10 ton. Przy obiekcie powstanie budynek biurowy o powierzchni 600 m kw., rampy przeładunkowe oraz parking dla 50 samochodów osobowych.

Ulgi podatkowe w województwie dolnośląskim wynoszą od 25% do 45% kosztów inwestycji, w zależności od wielkości przedsiębiorstwa (im mniejsza firma, tym większa ulga). Na terenach objętych wałbrzyską strefą w Dzierżoniowie zainwestowało już 17 firm, którzy stworzyli blisko 2300 miejsc pracy i zainwestowali około 750 mln złotych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2