reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© guido vrola dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 lutego 2016

Wałbrzyska SSE przygotowuje halę w Dzierżoniowie

Kolejna hala powierzchni 5600 m kw wałbrzyskiej strefy już wkrótce zostanie udostępniona pod wynajem w Dzierżoniowie.
Zarząd strefy liczy, że dzięki hali uda się przyciągnąć do miasta kolejnych przedsiębiorców, którzy stworzą nowe miejsca pracy. Obiekt budowany jest przy ulicy Strefowej. Część przemysłowa hali zajmie 5000 m kw. Powierzchnię będzie można podzielić na 4 osobne moduły odpowiadające potrzebom inwestorów. Hala zostanie wyposażona w oświetlenie ledowe oraz suwnicę o nośności 10 ton. Przy obiekcie powstanie budynek biurowy o powierzchni 600 m kw., rampy przeładunkowe oraz parking dla 50 samochodów osobowych.

Ulgi podatkowe w województwie dolnośląskim wynoszą od 25% do 45% kosztów inwestycji, w zależności od wielkości przedsiębiorstwa (im mniejsza firma, tym większa ulga). Na terenach objętych wałbrzyską strefą w Dzierżoniowie zainwestowało już 17 firm, którzy stworzyli blisko 2300 miejsc pracy i zainwestowali około 750 mln złotych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 04 2017 21:30 V8.9.2-2