reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© andrei katyshev dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 lutego 2016

Whirlpool: sprzedaż w Polsce przekroczyła milion urządzeń

Firma w 2016 roku zamierza zainwestować w naszym kraju 235 mln EUR, zarówno w produkcję, jak i działalność badawczo-rozwojową.
Na pełne podsumowanie roku przez firmę Whirlpool musimy jeszcze zaczekać, ale jak podkreśla w rozmowie z magazynem InfoMarket Lorenzo Fiorani, dyrektor zarządzający na Polskę i kraje nadbałtyckie w firmie Whirlpool Corporation, sprzedaż urządzeń tej firmy w Polsce w 2015 roku przekroczyła milion urządzeń.

- Przewidujemy, że we wszystkich naszych lokalizacjach industrialnych: Wrocławiu, Łodzi i Radomsku, w których pracuje łącznie około 7 tysięcy osób, zainwestujemy 235 milionów euro, czyli około miliarda złotych. Kwoty te zostaną przeznaczone na zwiększenie specjalizacji, modernizację i profesjonalizację fabryk, udoskonalenie platform i procesu produkcyjnego oraz wdrożenie do produkcji nowych urządzeń. To również plany obejmujące działalność badawczo-rozwojową, która będzie jeszcze bardziej znacząca niż dotychczas – mówi Lorenzo Fioriani w wywiadzie dla InfoMarket.

Dyrektor Whirlpoola pozytywnie ocenia dotychczasowe efekty przejęcia Indesitu. – (...) reakcje konsumentów były bardzo dobre, o czym świadczą bardzo dobre wyniki sprzedaży w 2015 roku – mówi Fioriani. Dzięki przejęciu firmy Indesit Company przez Whirlpool Corporation portfolio firmy obejmuje cztery marki: Whirlpool, Hotpoint, Indesit oraz Polar.

[i]Źródło: InfoMarket

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2