reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Würth Elektronik Przemysł elektroniczny | 02 lutego 2016

Würth Elektronik iBE przejmuje Büchele Group

Dzięki fuzji Würth Elektronik iBE zamierza umocnić swoją pozycję na rynku komponentów dla motoryzacji – podkreśla firma w komunikacie.
Würth Elektronik iBE z kwaterą główną w niemieckim Thyrnau niedaleko Pasawy należy do Würth Elektronik eiSos Group, europejskiego dostawcy komponentów pasywnych i elektromechanicznych. Würth Elektroniki iBE specjalizuje się w dostarczaniu komponentów EMC oraz elementów indukcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego, z którym współpracuje od ponad 30 lat.

Dla firmy Büchele Group, która działała jako firma rodzinna, transakcja pozwoli na skorzystanie z rozbudowanej sieci sprzedaży Würth Elektronik eiSos Group, a w przyszłości umożliwi intensywniejsze inwestycje w technologie i rozwój produktu.

Würth Elektronik eiSos Group zatrudnia 6,1 tys. pracowników w 50 krajach świata, posiada 20 zakładów produkcyjnych, a przychody grupy w 2015 roku wyniosły 475 mln EUR.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2