reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© rasa messina francesca dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 lutego 2016

Joyson i Preh przejmują TechniSat Automotive

Firma Ningbo Joyson Electronic Corp. oraz jej spółka zależna, Preh Holding GmbH, przejęły po 50% udziałów w biznesie Automotive spółki TechniSat Digital GmbH. Umowa dotyczy m.in. zakładu w Obornikach Śląskich.
Umowa została podpisana 29 stycznia 2016 roku. TechniSat Automotive będzie działał w ramach Joyson Group jako biznes Automotive Electronics, wraz z Preh GmbH działającym jako Preh TechniSat Car Connect GmbH. Transakcja obejmie około 1200 pracowników TechniSat Automotive oraz następujące oddziały firmy: centrum rozwoju w Dreźnie, San Carlos (Kalifornia, USA) i Szanghaju, oddział w Daun, a także zakłady produkcyjne w Dippach oraz w Obornikach Śląskich.

Szczegóły dotyczące warunków przejęcia nie zostały podane do wiadomości publicznej. Transakcja musi jeszcze zostać zaakceptowana przez odpowiednie organy regulacyjne. TechniSat Digital chce w przyszłości skoncentrować się na dziale Consumer Electronics.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2