reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dirk ercken dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 stycznia 2016

Nowy dyrektor IBM w Europie

Firma IBM poinformowała, że Michel Charouk zostanie nowym dyrektorem generalnym IBM Central and Eastern Europe.
Zastąpi on Davida La Rose, który będzie kontynuował swoją pracę w firmie na stanowisku wiceprezesa działu Global Business Partners w IBM Europe.

Charouk rozpoczął swoją karierę w IBM jako analityk finansowy. W jej trakcie zajmował różne stanowiska, zarówno kierownicze, jak i operacyjne, między innymi w Europie, Stanach Zjednoczonych i Afryce. W ostatnim czasie pracował w Nowym Jorku, kierując globalnym działem IBM Sales and Distribution Operations.

W przeszłości Michel Charouk zarządzał także działem IBM Operations na rynkach wschodzących, był odpowiedzialny za ekspansję firmy na całym świecie oraz pełnił funkcję dyrektora generalnego IBM w Turcji. Doświadczenie zdobywał również w obszarach obsługi klienta, zarządzania majątkiem, finansów oraz organizacji planowania.

Charouk jest absolwentem Amerykańskiego Uniwersytetu w Bejrucie, gdzie ukończył studia z dziedziny zarządzania. Nowy dyrektor generalny IBM na region Europy Środkowej i Wschodniej rozpocznie pełnienie swoich obowiązków 27 stycznia 2016 r., a jego biuro będzie mieścić się w Pradze.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 19 2017 19:48 V7.8.3-2