reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nomadsoul1 dreamstime.com Wiązki | 18 stycznia 2016

Nowa hala Kabel-Technik-Poland

W styczniu nastąpiło oficjalne otwarcie nowego obiektu produkcyjnego spółki Kabel-Technik-Polska. W zakładzie do końca 2016 roku zatrudnienie znajdzie 370 osób.
Firma wchodząca w skład fińsko-amerykańskiej grupy kapitałowej PKC Group wynajęła obiekt o powierzchni 3 000 m2 od Białogardzkiego Parku Inwestycyjnego „Invest-Park”.

Kabel-Technik-Polska wiąże swój dalszy rozwój z Białogardem. Firma podpisała niedawno umowę najmu na kolejny obiekt produkcyjny o powierzchni 2 500 m2. W sumie spółka KTP w Białogardzie będzie wynajmowała od Invest-Parku obiekt produkcyjny o powierzchni 5 500m2. Budowa drugiego obiektu już się rozpoczęła. Obiekt zostanie przekazany inwestorowi w maju 2016 roku.

Kabel-Technik-Polska to producent wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. Firma jest dostawcą dla gałęzi przemysłu kolejowego, pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych), przemysłu samochodowego, telekomunikacyjnego, maszynowego oraz energetyki wiatrowej. Klientami KTP są takie firmy jak: Volvo, Scania, MAN, Siemens, Vestas, ABB, Bombardier czy Alstom.Źródło: © Invest-Park Białogard

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 14 2018 13:31 V9.2.8-2