reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© fotosonar dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 stycznia 2016

Nowa siedziba firmy EVER w Poznaniu

Polski producent systemów zasilania gwarantowanego przeniósł siedzibę ze Swarzędza do Poznania.
Firma EVER najbardziej znana jest z produkcji urządzeń UPS. Spółka z dniem 1 stycznia 2016 oficjalnie zmieniła swoją siedzibę i przeniosła ją ze Swarzędza (z ul. Grudzińskiego 30) do Poznania (na ul. Wołczyńską 19). Przeprowadzka związana jest z reorganizacją firmy. Konsolidacja działów zlokalizowanych w dwóch biurach – w Poznaniu i Swarzędzu – ma przyczynić się do usprawnienia funkcjonowania oraz ulepszenia komunikacji wewnątrz firmy – czytamy w komunikacie.

Nowa siedziba mieści się przy autostradzie oraz w pobliżu drogi krajowej nr 5. Firma podkreśla, że dogodne usytuowanie wprowadzi ułatwienia przy transporcie i logistyce urządzeń EVER. Okolica nowej siedziby EVER znana jest z obecności kilku dużych centrów dystrybucyjnych. W sąsiedztwie funkcjonują również takie znane firmy jak KOMPUTRONIK, ET LOGISTIK czy SIÓDEMKA.

Firma EVER jest producentem UPS-ów, z polskim kapitałem. Historia spółki sięga 1991 roku. W ciągu wielu lat funkcjonowania EVER wprowadził na rynek ponad 2 500 000 sztuk urządzeń. Za opracowywanie konstrukcji zasilaczy UPS odpowiada w firmie od początku działalności własny Dział Badań i Rozwoju. Obecnie w centrum zainteresowania firmy jest rozwój trójfazowych systemów zasilania gwarantowanego, które – oprócz podstawowej funkcji zapewnienia ciągłości zasilania – umożliwiają odbiorcy uzyskanie realnych korzyści finansowych podczas codziennej eksploatacji osprzętu elektrycznego. EVER świadczy dodatkowo usługi w zakresie projektowania rozwiązań zgodnych z indywidualnymi wymaganiami klientów w zakresie systemów zasilania gwarantowanego, bazując na eksperckim doświadczeniu zespołu konstruktorów z Działu Badań i Rozwoju.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1