reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Intel Przemysł elektroniczny | 05 stycznia 2016

Intel przejmuje Ascending Technologies

Intel podpisał umowę kupna niemieckiego start-upu produkującego niewielkie drony oraz oprogramowanie dla bezzałogowców, w tym autopiloty.
Informacje dotyczące wartości transakcji nie zostały podane do publicznej wiadomości. Wszyscy pracownicy Ascending Technologies, czyli 75 osób, otrzymają oferty pracy w Intelu. - Zgodnie z naszymi planami Ascending Technologies będzie nadal wspierać swoich obecnych klientów, jednocześnie współpracując z działem Perceptual Computing Intela, w celu rozwoju technologii, która umożliwi bezzałogowcom latanie z większą świadomością środowiska, w którym się znajdują – powiedział Josh Walden, starszy wiceprezes ds. nowych technologii w Intelu.

Dzięki przejęciu Ascending Technologies, Intel chce przyspieszyć wdrażanie technologii RealSense w szybko rosnącym segmencie dronów. Jeszcze przed ogłoszeniem transakcji, firmy współpracowały przy tworzeniu rozwiązań umożliwiających dronom rozpoznawanie i omijanie przeszkód, wykorzystując przy tym kamery działające w oparciu o technologię RealSense Intela.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 20 2018 13:29 V9.1.4-2