reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 26 sierpnia 2009

Flextronics inwestuje w Meksyku: aktualizacja

Flextronics ogłosił w dniu dzisiejszym, iż został wybrany przez LG Electronics jako dostawca LCD TV o wymiarach 19, 22, 26, 32 oraz 37 cali, przeznaczonych na rynki Północnej i Południowej Ameryki.
‘Flextronics ma dobrą pozycję w Północnej i Południowej Ameryce, w tym między innymi dysponuje ogromnymi zdolnościami produkcyjnymi w Juarez. W efekcie współpracy z Flextronics, LG będzie w stanie rozszerzyć portfolio produktów oraz zapewnić efektywny kosztowo dostęp do tych rynków’ mówi Didier Chenneveau, Chief Supply Chain Officer w LG Electronics.

‘Jesteśmy wręcz przejęci faktem, iż zostaliśmy wybrani przez LG jako partner outsourcingowy na tych dwóch kluczowym rynkach, co podkreśla też znaczenie efektywnych kosztowo i jednocześnie zaawansowanych technicznie usług outsourcingowych Flextronics’ komentuje Gernot Weiss, Prezes Flextronics Mobile and Consumer.

Poza zakładem w Juarez (Meksyk), zakłady Flextronics w Doumen oraz w Brazylii będą zaangażowane w obsługę LGE.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2