reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© beisea dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 05 stycznia 2016

W Toruniu powstanie nowy zakład Boryszewa

Firma Boryszew w grudniu otrzymała zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Firma Boryszew Components Poland sp. z o.o. zamierza utworzyć w Toruniu nowy zakład, w którym rozpocznie produkcję podzespołów z tworzyw sztucznych. Powyższa inwestycja wymaga poniesienia nakładów wielkości min. 50 mln PLN. Projekt zakłada zakup zarówno używanych jak i nowych maszyn i urządzeń, które będą wytwarzały produkty znajdujące zastosowanie w sektorze AGD i automotive. Planowane minimum zatrudnienia 200 osób zostanie osiągnięte do końca 2018 roku razem z terminem zakończenia inwestycji.

To jedno z ostatnich zezwoleń w PSSE wydanych w 2015 roku. W sumie przyznano je 15 inwestorom, którzy zadeklarowali nakłady wielkości 380,7 mln PLN oraz utworzenie 444 nowych i utrzymanie 2601 miejsc pracy.

Źródło: Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-2