reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dmitry naumov dreamstime.com Nauka | 29 grudnia 2015

Nowa siedziba WEAiI na Politechnice Opolskiej

W grudniu odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej.
- Celem wartej 30 mln PLN inwestycji (zrealizowanej – jak powiedział rektor prof. Marek Tukiendorf – w rekordowo szybkim tempie) było skonsolidowanie w jednym miejscu Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki i zapewnienie takiego poziomu kształcenia i badań, aby dostarczyć gospodarce wysoko wyspecjalizowane kadry inżynierskie i przysłużyć się rozwojowi przemysłu, miasta i oczywiście samej uczelni, która zebrała dziś całe mnóstwo gratulacji – czytamy w komunikacie Politechniki Opolskiej.

W ramach realizacji projektu pn. „Przebudowa budynków 1 i 3 WEAiI w II Kampusie Politechniki Opolskiej” przebudowano i wyposażono 2 budynki, pełniące funkcje naukowo-dydaktyczne na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej.

Z efektów projektu od stycznia będą korzystać studenci czterech tzw. „priorytetowych” kierunków prowadzonych przez Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki zarówno na studiach stacjonarnych jak i niestacjonarnych, tj: automatyka i robotyka, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, informatyka.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1