reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© aydindurdu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 grudnia 2015

Krakowski Park Technologiczny zmienia siedzibę

Wybudowaliśmy jeden z najnowocześniejszy w Małopolsce park IT, do którego przenosimy także nasze biuro – informuje KPT.
- Od 17 grudnia już wszyscy pracownicy firmy zasiądą w nowym budynku KPT przy ul. Podole 60. Miejsce zaczyna tętnić życiem – swoje biura znalazło tutaj już 25 firm, a do końca roku korytarze zaludni ponad 200 osób – pisze KPT w komunikacie.

Siedziba KPT znajduje się obecnie w otoczeniu takich firm jak Ericpol czy Motorola, w pobliżu kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego i Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.

Projekt „Małopolski Park Technologii Informacyjnych – Ośrodek Innowacyjności Krakowskiego Parku Technologicznego” to największa i najważniejsza inwestycja Krakowskiego Parku Technologicznego. Najemcy MPTI będą mieć dostęp do laboratoriów multimedialnych, showroomu oraz data center. Na miejscu będą też fundusze kapitałowe typu seed i venture. Koszty całkowite inwestycji wynoszą ponad 141 mln PLN. Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 5.3.Źródło: © KPT

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1