reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© andreypopov dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 14 grudnia 2015

Współpraca Hertz Systems i ThalesAlenia Space

Hertz Systems i ThalesAlenia Space będą wspólnie realizować innowacyjne projekty projektów w oparciu o technologie kosmiczne.
Współpraca z ThalesAlenia Space Italy dotyczy projektu LNSGU - cyfrowego generatora sygnału w paśmie L dla Galileo 2 Generacji. Natomiast porozumienie zawarte z francuskim przedstawicielem ThalesAlenia Space (ThalesAlenia Space France) obejmuje współrealizację projektu GIMS - systemu monitorowania zakłóceń GNSS (GNSS interference monitoring system).

Hertz Systems to polska firma działająca w branży inżynierii elektronicznej i telematyki. Spółka działa w dwóch głównych obszarach: taktyczne systemy wymiany danych na rynek wojskowy oraz oparte o GPS systemy telematyczne dla użytkowników cywilnych. Siedziba Hertz Systems znajduje się w Zielonej Górze.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2