reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexan24 dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 grudnia 2015

Fabryka GE Energy Management w Bielsku-Białej już gotowa

Panattoni Europe zakończył budowę pierwszej inteligentnej fabryki GE Energy Management w Europie. Obiekt o łącznej powierzchni ponad 45 tys. m kw. powstał w dziesięć miesięcy.
Nowa fabryka ma pomieścić 1200 pracowników, a przy tym zwiększyć innowacyjność i wydajność produkcji. GE Energy Management już rozpocząć przeprowadzkę do nowego zakładu, przenosiny potrwają jeszcze w 2016 roku, aż do oficjalnego uruchomienia fabryki.

Oprócz części produkcyjnej, magazynowej i socjalno-biurowej obiekt będzie wyposażony w zaawansowane laboratoria, które posłużą do szybkiego prototypowania, rozwoju technologii, badań i certyfikacji, a także w centrum ekspozycyjno-szkoleniowe (Customer Experience Center) by wzmocnić współpracę z klientami na całym świecie – czytamy w komunikacie.

Część produkcyjno-magazynowa, która zajmuje 37 839 m kw., podzielona została na bloki funkcjonalne: produkcyjny; montażowy, który jest funkcjonalnie połączony z częścią testową i laboratoryjną; oraz część logistyczna. Przestrzeń biurowa i wspólna przestrzeń do spotkań zajmuje 7 872 m kw.W nowym zakładzie produkowane będą urządzenia do dystrybucji energii elektrycznej i podstawowe wyposażenie instalacji elektrycznych, w tym rozdzielnice niskiego i średniego napięcia, szafy sterownicze, panele i obudowy metalowe, wyłączniki prądu stałego i zmiennego, a także systemy zasilania awaryjnego dla odbiorców komercyjnych, przemysłowych i odnawialnych źródeł energii, jak również zapewniające bezpieczne funkcjonowanie miast, instalacji sektora naftowo-gazowego, turbin wiatrowych, centrów danych oraz szpitali.

Źródło: © Panattoni Europe

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2017 11:02 V8.0.10-2