reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© gingergirl dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 grudnia 2015

Braster: kolejny etap badań zakończony

Braster S.A.poinformował, iż zakończono trzeci etap projektu, realizowanego na podstawie umowy z Politechniką Warszawską, Instytutem Systemów Elektronicznych.
Przedmiotem umowy była realizacja projektu ‘Prototypowy system automatycznej interpretacji obrazów termograficznych BRASTER CLAPTON’. W ramach projektu z sukcesem został zrealizowany pierwszorzędowy cel jakim była optymalizacja prototypu systemu automatycznej interpretacji powstałego w projekcie SANTANA (drugi etap projektu, o którego zakończeniu i wynikach informowaliśmy wcześniej).

Także drugorzędowy cel Projektu jakim, było wykonanie prototypu Systemu Interpretacji Różnicowej historycznych badań tej samej kobiety został zrealizowany. Zespół EiTI stworzył prototypowy system komputerowy, który wykorzystywany będzie do prowadzenia prac nad algorytmami do analizy różnicowej termogramów.

W ramach Projektu powstały rekomendacje dotyczące dalszych prac nad systemami interpretacji obrazów termograficznych. Prace wynikające z rekomendacji prowadzone będą w ramach kolejnych projektów realizowanych wspólnie z Politechniką Warszawską – Instytutem Systemów Elektronicznych. Prace te stanowić będą bardzo ważny element w stworzeniu konsumenckiej wersji urządzenia BRASTER Tester, a tym samym przyczynią się do jego komercjalizacji w drugiej połowie 2016 r. na rynku polskim, a następnie na rynkach międzynarodowych, co będzie miało znaczący wpływ na sytuacje finansową Spółki

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1