reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 24 sierpnia 2009

RS rozszerza portfolio produktów Agilent

RS Components, obecny w Polsce poprzez partnerstwo z Infoel, włączył do swojej oferty nowe produkty Agilent Technologies.
Rozszerzone portfolio produktów Agilent dotyczy między innymi multimetrów, oscyloskopów czy generatorów. Polskim partnerem RS jest Infoel z grupy kapitałowej Elhurt.

Komentując to wydarzenie, Paul Webster, szef działu Electronics Product Management w RS Components stwierdził ‘Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agilent. Klienci z przemysłu elektronicznego oczekują jednego dostawcy szerokiego zakresu specjalizowanego sprzętu pomiarowego i testującego, spełniającego kryteria niezawodności i konkurencyjnej ceny; Agilent i RS doskonale odpowiadają tym potrzebom’.

Alessandro Pino, EMEA Distribution Sales Manager w Agilent Technologies dodaje ’Nasza współpraca z RS Components bardzo się rozwinęła na przestrzeni ostatniego roku. Z zadowoleniem przyjęliśmy informację, iż RS wzmacnia portfolio modeli Agilent, co zwiększa korzyści klientów, wynikające z połączenia technologii Agilent i wsparcia ze strony RS’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2