reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Nokia Przemysł elektroniczny | 01 grudnia 2015

Kamera VR Nokii będzie kosztowała 60 tys. USD

„Pierwszy produkt od czasu telefonów” Nokii, czyli kamera umożliwiającą tworzenie filmów przeznaczonych do oglądania w wirtualnej rzeczywistości ma kosztować 60 tys. USD.
Kamera Ozo ma się pojawić na rynku w pierwszym kwartale 2016 roku i w połączeniu z goglami VR Oculus Rift umożliwi oglądanie filmów w wirtualnej rzeczywistości (VR). Ozo nagra 360-stopniowe filmy 3D, ale ze względu na cenę nie skorzystają z niej raczej indywidualni użytkownicy, lecz profesjonalne studia filmowe.

Według Nokii potencjalnych klientów nie brakuje: zaczynając od NASA, poprzez National Geographic po szkoły i uniwersytety. - Zamierzamy umożliwić wypożyczenie Ozo i oczywiście będziemy zastanawiać się, jak ułatwić dostęp do naszej kamery VR prywatnym osobom zaangażowanym w działalność filmową - powiedział prezes Nokia Technologies, Ramzi Haidamus.Źródło: © Nokia, Business Insider

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2