reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SMARTTECH Przemysł elektroniczny | 26 listopada 2015

Polskie skanery 3D dostępne w całej Azji

SMARTTECH od początku tego roku podpisał 6 umów dystrybucyjnych z firmami z Rosji i Azji.
Firma SMARTTECH poinformowała, że do grona autoryzowanych dystrybutorów dołączyło 6 nowych firm: NISSA Digispace (Rosja), Trustworthy Bejing (Chiny i Tajwan), Kyokuto Boeki Kaisha (Japonia), Kais (Korea Południowa), Dalal Technologies (Azja Południowo-Wschodnia) and Euctech (Indie). Dzięki podpisanym umowom produkty polskiej spółki takie jak skanery optyczne 3D, wraz z dodatkowym oprzyrządowaniem i oprogramowaniem są dostępne w niemal całej Azji (w takich krajach jak Rosja, Chiny, Tajwan, Korea Południowa, Japonia, Malezja, Indonezja i Singapur).

SMARTTECH zamierza skupić się na rozwoju na rynku ajzatyckim, na którym bardzo optymistycznie ocenia swoje perspektywy. Producent skanerów 3D uruchomił chińską wersję strony oraz planuję serię seminarów technologicznych w Kuala Lumpur, w Malezji, by zaznajomić uczestników z oferowanymi przez firmę technologiami

Jednym z ostatnich osiągnięć firmy SMARTTECH jest skaner nowej generacji MICRON3D, oparty o metodę projekcji wąskopasmowego strukturalnego światła zielonego. Zastosowanie światła zielonego zamiast światła białego, pozwoliło na odcięcie potencjalnego źródła zakłóceń, czyli światła zewnętrznego oraz na 30% wzrost dokładności wykonywanych pomiarów.

Zastosowania skanerów bezdotykowych mogą być przeróżne, chociażby przy produkcji półfabrykatów różnego rodzaju części samochodowych, do kontroli jakości i tzw. inżynierii odwrotnej, oraz np. w muzealnictwie czy archeologii. Urządzenia coraz częściej wykorzystuje się w medycynie, gdyż technologia bezdotykowego pomiaru może być bardzo pożyteczna przy pomiarach protez czy poparzonej skóry.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1