reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Anna Lewandowska Przemysł elektroniczny | 26 listopada 2015

ZF TRW otwiera nowe centrum techniczne

24 listopada odbyła się ceremonia otwarcia nowego Centrum Technicznego Układów Kierowniczych ZF TRW w Bielsku-Białej.
Centrum stanowi oddział istniejącego zakładu produkcyjnego, funkcjonującego od 2012 roku. Nowa jednostka będzie zajmować się projektowaniem oprogramowania oraz testami i walidacją układów EPS. Centrum wzmocni działanie firmy i pomoże sprostać oczekiwaniom klientów. - W 2016 roku przewidujemy również utworzenie 60 nowych miejsc pracy – mówi w portalu automotivesuppliers.pl Maciej Gwóźdź, wiceprezes dywizji Steering.

ZF TRW jest wiodącym producentem i dystrybutorem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa, obsługującym wszystkich największych producentów pojazdów na całym świecie. Firma posiada ponad dwadzieścia ośrodków technicznych zajmujących się badaniami i rozwojem. Centrum Inżynieryjne w Bielsku-Białej jest dziewiątym Centrum Technicznym, zajmującym się rozwojem systemów kierowniczych zasilanych elektrycznie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1