reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 20 sierpnia 2009

Kolejne dwie linie produkcyjne w TVP w Gorzowie

Do końca października w nowo otwartej hali gorzowskiego TPV zostaną uruchomione dwie kolejne linie produkcyjne.
W maju 2009 w Gorzowie została oddana do użytku nowa hala produkcyjna, natomiast w czerwcu TPV uruchomiła swój oddział w Kobierzycach, zatrudniający obecnie 500 osób.

Jak pisze dzisiejsza Gazeta Wyborcza, zakład w Gorzowie ma stać się największą fabryką produkującą monitory i LCD TV w Europie. Przedstawiciele firmy twierdzą, iż docelowa produkcja zakładu ma osiągnąć poziom 10 mln sztuk TV i monitorów, a zatrudnienie w samej firmie i w firmach kooperujących ma znaleźć 4.000 osób. Obecnie zatrudnienie wynosi 2.700 osób, w tym około 1.000 zatrudnionych jest przez agencje pracy tymczasowej.

Do końca października w Gorzowie zostaną uruchomione dwie kolejne linie produkcyjne, dzięki którym firma ma zamiar potroić produkcję w stosunku do roku 2008 (firma nie podaje wielkości produkcji).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1