reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© rasa messina francesca dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 listopada 2015

On Semi przejmuje Fairchild

ON Semiconductor Corporation oraz Fairchild Semiconductor International podpisały dzisiaj umowę przejęcia firmy Fairchild przez On Semi za około 2,4 mld USD.
Mamy kolejne przejęcie w sektorze półprzewodników: przychody połączonych firm ON Semi oraz Fairchild osiągną poziom około 5 mld USD. To oznaczałoby mniej więcej 17. miejsce w rankingu największych dostawców półprzewodników według IC Insights.

Powstały gigant w sektorze półprzewodników mocy chce oferować swoje produkty przede wszystkim dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej, a także do urządzeń mobilnych.

ON Semiconductor przewiduje osiągnięcie rocznych oszczędności na poziomie 150 mln USD w ciągu 18 miesięcy od zamknięcia transakcji. Finalizacja przejęcia planowana jest na drugi kwartał 2016 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 24 2017 21:54 V8.2.6-1