reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Comarch Przemysł elektroniczny | 19 listopada 2015

Siódma inwestycja Comarchu w krakowskiej strefie

Krakowski producent inwestuje w siódmy nowoczesny budynek w stolicy Małopolski. W połowie listopada został ogłoszony przetarg w celu wyłonienia generalnego wykonawcy inwestycji.
Comarch wybuduje budynek biurowy SSE7 położony na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Krakowie, w obrębie kampusu należącego do Comarch przy ulicy prof. Życzkowskiego. Inwestycja wystartuje w marcu 2016 roku i potrwa 18 miesięcy. Firma uzyskała już pozwolenie na budowę.

Inwestycja obejmuje budynek biurowy wraz z infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu oraz małą architekturą – pisze Comarch w komunikacie. Projektowany budynek o powierzchni całkowitej ponad 27,7 tys. m kw. składa się z jednej bryły o wysokości poniżej 20 m (5 kondygnacji), posadowionej na garażu podziemnym. Znajdą się w nim biura Comarchu, ale także pomieszczenia przeznaczone na wynajem.

Jak informuje Comarch, ze względu na troskę o środowisko naturalne, na dachu budynku zostanie zainstalowana instalacja ogniw fotowoltaicznych, służąca do częściowego pokrycia własnego zapotrzebowania na energię elektryczną oraz ewentualnej odsprzedaży nadmiaru produkowanej energii do sieci elektroenergetycznej.Źródło: © Comarch

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-1