reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ZMorph Przemysł elektroniczny | 18 listopada 2015

USA największym rynkiem zbytu dla ZMorph

Fundusz Arkley podsumowuje III kwartał, w którym skupiał się m.in. na maksymalizacji rozwoju spółki Zmorph, producenta drukarek 3D znajdującego się w portfolio Arkley’a.
Świetne wyniki firmy ZMorph przyczyniły się do kolejnego wzrostu wartości portfela Arkley’a – pisze fundusz w komunikacie. Firma ZMorph osiągnęła już skalę globalną, a fundusz w III kwartale i obecnie angażuje się przede wszystkim w następujące obszary: rekrutacja kluczowych osób do ZMoprh, pozyskiwanie partnerów biznesowych i klientów w Stanach Zjednoczonych oraz udział w światowych targach i wydarzeniach branżowych.

W III kwartale ZMorph uruchomił fundusze z II rundy finansowania dzięki inwestycji Warsaw Equity TFI. Pozwoliło to przede wszystkim na zwiększenie możliwości produkcyjnych i tym samym odblokowanie sprzedaży. Obecnie spółka jest już w stanie produkować około 80-100 drukarek miesięcznie. 90% sprzedaży trafia już za granicę, do ponad 40 krajów na całym świecie.

W związku z tym zarząd spółki skupił się na pozyskaniu kolejnych dystrybutorów. We wrześniu Piotr Wąsowski, prezes zarządu Arkley wraz z Tomaszem Wykowskim, dyrektorem sprzedaży ZMorph, rozpoczęli wizytę w USA, której efektem jest nawiązanie współpracy z około dziesięcioma nowymi resellerami. Tym samym już teraz USA stały się największym rynkiem dla ZMorpha.

ZMorph został również ostatnio wybrany najlepszym startupem z Grupy Wyszechradzkiej podczas konkursu na jednej z największych konferencji technologicznych na świecie – TechCrunch Disrupt w San Francisco. III kwartał to również zaproszenie do prestiżowego Hardware Club – klubu i platformy skupiającej najlepsze projekty Hardware’owe na świecie co dodatkowo podnosi prestiż i możliwości skalowania projektu. W kolejnych miesiącach spółka będzie skupiała się na umocnieniu swojej pozycji właśnie na rynku amerykańskim i rozbudowie sieci dystrybucji w Azji.

Źródło: Arkley

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
JavaScript Tag:
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
februari 16 2017 22:20 V7.12.2-1