reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LUG SA Przemysł elektroniczny | 12 listopada 2015

LUG oświetli metro w Sao Paulo

Spółka LUG do Brazil Ltda. należąca do Grupy Kapitałowej LUG SA podpisała kontrakt na dostawy specjalistycznego oświetlenia do modernizowanych linii metra w Sao Paulo.
Pierwsza część modernizacji obejmie trzy najstarsze odcinki metra. Jest to projekt pilotażowy, który ma być w przyszłości rozszerzony na pozostałe linie podziemnej kolei w Sao Paulo.

Umowa na dostawy oświetlenia do modernizowanego metra w Sao Paulo jest efektem obecności Grupy Kapitałowej LUG w Brazylii. W 2012 roku pracę nad budową marki LUG na rynku Południowej Ameryki rozpoczęła spółka LUG do Brazil Ltda. - Nad dużymi projektami oświetleniowymi, zarówno w Europie jak i w Ameryce Południowej pracuje się w naszej branży od 1,5 roku do 2 lat. Oprawy oświetleniowe wpisywane są do projektów i oczekują na pozostałe etapy procesu inwestycyjnego. Po trzech latach obecności na brazylijskim rynku możemy przekazać informację o znaczącym projekcie, jakim jest oświetlenie modernizowanego metra w Sao Paulo. To pokazuje, że poprzednie okresy zostały właściwie wykorzystane - informuje Ryszard Wtorkowski, prezes LUG SA.

Kontrakt zakłada dostawy oświetlenia do trzech linii metra wchodzących w skład sieci komunikacyjnej metropolii Sao Paulo – nr 1, 2 i 3. Dostawy rozpoczną się z końcem bieżącego miesiąca i zrealizowane mają być do końca listopada 2016 roku.

- Infrastruktura transportowa coraz istotniej wyróżnia się w portfelu projektów realizowanych przez zielonogórskiego producenta – informuje spółka w komunikacie. Rok 2014 LUG rozpoczął ogłoszeniem prestiżowego kontraktu na oświetlenie II Linii Metra w Warszawie. Po projektach oświetlenia Metra w Algierze i lotniska w Kopenhadze nadeszła kolej na oświetlenie metra w Brazylii, w Sao Paulo.

LUG do końca 2015 roku zakończy pierwszy etap budowy centrum badawczo-rozwojowego z zespołem hal do produkcji elektroniki. Obiekt ten w całości dedykowany będzie technologii LED, zarówno w zakresie badań, jak i produkcji opraw oświetleniowych.

[i]LUG SA to spółka holdingowa Grupy Kapitałowej LUG SA - dostawcy kompleksowych rozwiązań świetlnych. Spółka sprzedaje swoje produkty w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Posiadająca 26 lat doświadczenia firma z siedzibą w Zielonej Górze, od 2008 roku funkcjonuje jako Grupa Kapitałowa.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 04 2017 21:30 V8.9.2-2