reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© edhar yralaits dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 listopada 2015

Partnerstwo Ericssona i Cisco

Ericsson ogłosił dziś podpisanie stategicznego partnerstwa z Cisco w celu stworzenia sieci przyszłości.
Ericsson i Cisco, firmy działające w sektorze rozwiązań sieciowych, mobilnych i chmurowych, ogłosiły dziś globalne partnerstwo biznesowe i technologiczne w celu budowy sieci przyszłości. Wieloaspektowe partnerstwo pozwoli zaoferować klientom najlepsze rozwiązania obu firm z obszarów: routing, centra danych, sieci, chmura, mobilność, zarządzanie i kontrola, w połączeniu z globalnymi usługami – czytamy w komunikacie.

Firmy planują, aby wspólnie dostarczyć swoim klientom dodatkową wartość:
  • dostawcom usług: portfolio rozwiązań end-to-end obejmujące produkty i usługi oraz połączony potencjał innowacji przyspieszający tworzenie nowych modeli biznesowych;
  • firmom z sektora Enterprise: mobilne rozwiązania przyszłości obejmujące bezpieczną architekturę do budowy płynnie działających sieci wewnętrznych i zewnętrznych;
  • wykorzystanie połączonej skali i potencjału innowacji obydwu firm dla szybszego wdrażania platform i usług niezbędnych do cyfryzacji państw i budowy internetu rzeczy.
- W świecie napędzanym przez mobilność, chmurę i cyfryzację, sieci przyszłości będą wymagać nowych zasad projektowania, zapewniających sprawność, szybkość, autonomię i bezpieczeństwo. Ericsson i Cisco wspólnie odpowiedzą na to wyzwanie, oferując wiodące, kompleksowe architektury sieciowe, obejmujące sieci 5G, IP, internet rzeczy i chmurę. Klienci będą ponadto mogli korzystać z uzupełniających się globalnych usług świadczonych przez obie firmy, takich jak doradztwo, intergracja i wsparcie dla zarządzania operacjami w ramach infrastruktury sieciowej i IT – informuje Cisco i Ericsson.

Ericsson i Cisco dysponują łącznie ponad 56 tys. patentów, 11 mld USD zainwestowanymi w badania i rozwój oraz kadrą 76 tys. profesjonalistów świadczących usługi klientom w ponad 180 krajach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-2