reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mirusiek dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 listopada 2015

Wrocławski FagorMastercook sprzedany

W piątek, 6 listopada podpisano ostateczna umowę sprzedaży upadłego zakładu Fagor Mastercook koncernowi BSH (Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH).
Ostateczna umowa sprzedaży i przeniesienia własności składników majątkowych oraz wydania przedsiębiorstwa podpisali syndyk Fagor Mastercook oraz BSH Wrocław. Cena sprzedaży to 95 mln PLN, a niemiecki koncern zamierza zainwestować dodatkowe 120 mln PLN w zakład.

W kwietniu 2015 roku, przy podpisywaniu umowy przedwstępnej BSH informował, że produkcja może rozpocząć się do końca 2019 roku, a zakład zatrudni około 500 osób. Teraz okazuje się, że wrocławski FagorMastercook może zacząć działać szybciej, nawet w ciągu kilku najbliższych miesięcy – informuje w portalu wroclaw.pl Dariusz Ostrowski, prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, który jest przedstawicielem miasta w radzie wierzycieli.

Źródło: www.wroclaw.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 24 2017 21:54 V8.2.6-1