reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© VGO System Przemysł elektroniczny | 09 listopada 2015

VIGO System pozyskał izraelskiego dystrybutora

Bi – Pol został wyłącznym dystrybutorem na terenie Izraela firmy VIGO System, producenta zaawansowanych detektorów podczerwieni.
Zawarty kontrakt dotyczy dystrybucji detektorów podczerwieni oraz dedykowanej elektroniki. - Mamy nadzieję, że nasza współpraca ułatwi dostęp do produktów oferowanych przez naszą firmę oraz zwiększy ich popularność na Bliskim Wschodzie – informuje VIGO System w komunikacie.

VIGO System jest firmą technologiczną, założoną przez grupę naukowców z Wojskowej Akademii Technicznej. Spółka działa od ponad 20 lat i zajmuje obecnie czołową pozycję na światowym rynku niechłodzonych, fotonowych detektorów podczerwieni produkowanych w technologii MOCVD (Metal Organic Chemical Vapor Deposition). Produkty VIGO System znajdują zastosowanie m.in. w sektorze obronnym, przemyśle, ochronie środowiska czy medycynie. Są także wykorzystywane w badaniach naukowych w dziedzinie spektroskopii, techniki laserowej i kontrolowanej syntezy termojądrowej. Detektory opracowane i wyprodukowane przez VIGO System pracują na pokładzie łazika Curiosity, zbudowanego na potrzeby misji marsjańskiej NASA.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-2