reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Kimball Electronics Przemysł elektroniczny | 04 listopada 2015

Kimball otworzył zakład w Rumunii

Wczoraj odbyło się uroczyste otwarcie nowego zakładu firmy Kimball Electronics, zlokalizowanego w pobliżu lotniska Timisoara w Rumunii.
- Nowy oddział w Rumunii będzie doskonałym uzupełnieniem działalności w Polsce i zapewni naszym klientom dodatkowe możliwości korzystania z usług firmy w Europie – powiedział Janusz Kasprzyk, wiceprezes ds. operacji europejskich firmy Kimball.

Siedziba w Rumunii ma powierzchnię 6 150 m kw. i znajdują się w niej pomieszczenia produkcyjne, magazyn oraz laboratoria inżynieryjne i jakości. Produkcja ma się rozpocząć jeszcze pod koniec tego roku, natomiast pierwsze partie wyjadą z zakładu na początku roku 2016. Oddział Timisoara będzie obsługiwał klientów z czterech głównych branż, dla których produkuje Kimball, czyli motoryzacji, przemysłu, medycznej i bezpieczeństwa.

Polska siedziba Kimball Electronics znajduje się w Tarnowie Podgórnym. Firma w październiku tego roku obchodziła 15-lecie działalności w Polsce.© Kimball Electronics

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1