reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© fotosonar dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 listopada 2015

Ericsson zaangażowany we wdrażanie inteligentnych liczników

Ericsson został partnerem firmy Salzburg Netz GmbH do wdrożenia inteligentnych liczników prądu w austriackim mieście i kraju związkowym, Salzburgu.
Do 2019 roku Ericsson ma zapewnić gotowe rozwiązanie IT służące obsłudze 470 tys. inteligentnych liczników prądu, a także integrację systemu i usługi serwisowe. Salzburg Netz GmbH planuje zaopatrzyć 95% swoich klientów w inteligentne liczniki do roku 2019.

Wdrożenie inteligentnych liczników jest kluczowym elementem służącym zwiększeniu wykorzystania energii odnawialnej w Salzburgu. Poprzez współpracę z Ericssonem, Salzburg Netz GmbH przejmuje rolę pioniera w przekształcaniu austriackiego rynku – informuje firma w komunikacie.

Rozwój i integracja gotowych systemów Ericsson ze środowiskiem IT przedsiębiorstwa już się rozpoczęły. Rozwiązanie Ericsson obejmuje zarządzanie danymi pochodzącymi z liczników, obsługę alarmów, zarządzanie personelem, przyjazny interfejs portalu dla użytkowników oraz kompleksowe testy.

Źródło: Ericsson

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 13 2017 16:10 V8.5.9-1