reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex Przemysł elektroniczny | 30 października 2015

Dobry Wzór dla firmy Renex

Pierwszą nagrodę w tegorocznej, XXII edycji konkursu Dobry Wzór w Sferze Pracy otrzymała firma Renex za stół antystatyczny Reeco Premium M.
Multidyscyplinarne jury pod przewodnictwem Katarzyny Rzehak, dyrektor kreatywnej Instytutu Wzornictwa Przemysłowego przyznało nagrody w konkursie Dobry Wzór 2015.

Jury wskazało na doskonałe dopasowanie produktu do potrzeb specyficznego rynku organizacji miejsca pracy, gdzie wymagania ergonomiczne mają decydujące znaczenia, bo to właśnie one decydują o bezpieczeństwie i wydajności. Stół Reeco to niezbędne wyposażenie pomieszczeń, w których odbywa się produkcja urządzeń elektronicznych i elektrotechnicznych i wszędzie tam, gdzie należy przeciwdziałać wyładowaniom elektrostatycznym. Specjalistyczny blat z rdzeniem przewodzącym ładunki elektrostatyczne pokryto laminatem HPL a konstrukcje zabezpieczono farbą antystatyczną. Blat można ustawiać na różnych wysokościach, co sprawdza się także w przypadku pracowników niepełnosprawnych czy pracujących na wózkach inwalidzkich – czytamy w uzasadnieiu IWP.

Nagrodę wręczyła wiceminister infrastruktury i rozwoju Iwona Wendel. - Cieszę się, że wręczam nagrodę firmie rodzinnej, która dalszy swój rozwój uzależniła od uruchomienia produkcji własnych urządzeń. Zależy nam na rozwoju rodzimego przemysłu. Będziemy wspierać firmy i ośrodki innowacji w wykorzystaniu wzornictwa. Mamy na to środki z funduszy unijnych na lata 2014-2020. Będą one dostępne przede wszystkim programach Inteligentny Rozwój, Polska Wschodnia i regionalnych - powiedziała wiceminister.

Marka Reeco instnieje od 10 lat, a od 5 lat firma bardzo intensywnie rozwija ofertę produktów pod marką Reeco, czyli meble, odzież i urządzenia.

© Renex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-1