reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alterfalter dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 października 2015

Nowy inkubator AIP już otwarty

22 października wystartowała wspólna inicjatywa Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (AIP) i Fundacji Fundusz Współpracy.
Głównym celem kooperacji jest zbliżenie środowiska startupowego z dojrzałą organizacją doświadczoną w programach strukturalnych. Otwiera to nowe możliwości aplikowania o projekty współfinansowane z Unii Europejskiej oraz tworzenia innowacji społecznych.

- Udział w najefektywniejszym ekosystemie startupowym w Polsce to również możliwość dzielenia się własnym doświadczeniem i wiedzą, w szczególności w zakresie innowacji społecznych czy międzynarodowych programów rozwojowych – mówi Jacek Ostrowski, członek zarządu Fundacji Fundusz Współpracy.

Nowo otwarty inkubator ma powierzchnię 320 m kw. Od 26 października przedsiębiorcy będą mogli korzystać z prywatnych biur, sal spotkań oraz 12 stanowisk coworkingowych. Łącznie swoje pomysły na biznes będzie mogło rozwijać tam nawet 60 firm.

W 2015 roku w Inkubatorach AIP w Warszawie działalność rozpoczęło aż 360 startupów.

Źródło: © Fundacja Fundusz Współpracy

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 22 2017 09:19 V8.5.4-1