reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© peter gudella dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 października 2015

LFW FAWAG wchodzi na rynek automatyki przemysłowej

Lubelskie Fabryki Wag zautomatyzowały produkcję chemii gospodarczej i promują swoją nową markę: FAWAG Automatyka.
Firma otworzyła nowy rozdział w swojej ponad 135-letniej historii. - System zaimplementowany w zakładzie produkcyjnym firmy Medi-sept z Lublina jest przełomowym w historii naszej firmy. Projekt przewidywał zautomatyzowanie procesu produkcji chemii gospodarczej – pisze FAWAG w komunikacie.

Głównym zadaniem systemu jest automatyczne odważanie wskazanych przez obsługę ilości substancji, które są doprowadzane za pomocą rurociągów do 6 zbiorników znajdujących się na wagach. Kontrolę nad przepływem zapewniają pompy oraz zawory automatyczne i ręczne. Centralną częścią systemu jest wydajny sterownik przemysłowy realizujący program automatyki. Komunikację z użytkownikiem zapewnia dedykowany interfejs graficzny znajdujący się na 15-calowym panelu operatorskim z wyświetlaczem dotykowym.

Lubelskie Fabryki Wag FAWAG SA są jednym z najstarszych producentów wag w Europie. Oferta firmy znajduje zastosowanie w wielu sektorach gospodarki (handlu, przemyśle, usługach i transporcie) i obejmuje szeroki asortyment wag elektronicznych, które często są składnikami większych systemów komputerowych. FAWAG eksportuje swoje urządzenia m.in. do Niemiec, Francji i na Litwę.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2