reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ZMorph Przemysł elektroniczny | 27 października 2015

ZMorph zaproszony do elitarnego Hardware Club

Polski producent drukarek 3D stawia na rozwój sprzedaży w USA i dołącza do Hardware Club, czyli prestiżowej platformy dla start-upów hardware’owych.
Hardware Club zaczynał jako mała grupa, a w tej chwili należy do niego około 150 założycieli start-upów, którzy musieli wykazać się prototypem lub wersją demonstracyjną urządzenia charakteryzującego się dużym potencjałem w branży i możliwością światowej ekspansji.

- Bardzo trudno jest dołączyć do tej prestiżowej grupy, ponieważ członkowie klubu są wybierani spośród najbardziej obiecujących start-upów na świecie – komentuje Przemek Jaworski, CEO ZMorph.

Jak poinformowała firma ZMorph, dołączenie do Hardware Club pociąga za sobą decyzję o utworzeniu oddziału spółki w kalifornijskim San Francisco. ZMorph planuje zresztą rozwój sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, w czym z pewnością pomoże umowa dystrybucyjna z amerykańską firmą DesignBox3D.

Źródło: 3Dprint.com, 3dprintingindustry.com

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1