reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Noidss Przemysł elektroniczny | 27 października 2015

Ilteq 2.0 z partnerem strategicznym

Spółka Noidss podpisała list intencyjny z jednym z czołowych środkowoeuropejskich importerów części samochodowych dotyczący rozpoczęcia dystrybucji samochodowego systemu alkoholowego Ilteq 2.0 na terenie Europy, w tym Polski.
Dokument podpisano na początku października, a urządzenie może znaleźć się w sprzedaży w I kwartale 2016 roku.

Urządzenie ilteQ 2.0+ firmy Noidss to pierwsza polska inteligentna blokada alkoholowa z dwufazową, biometryczną weryfikacją użytkownika. System składa się z trzech modułów: akwizycji, sterowania i oświetleniowego LED. Przed uruchomieniem pojazdu kierowca musi poddać się badaniu alkomatem. Jeżeli tego nie uczyni lub badanie wskaże przekroczony limit alkoholu w wydychanym powietrzu, nie będzie mógł uruchomić pojazdu. System zaś za pomocą odpowiedniego modułu poinformuje pozostałych użytkowników, że prowadzący pojazd nie został przebadany.

Firma Noidss powstała w 2009 roku. Celem firmy jest szukanie nisz rynkowych i wypełnianie ich ciekawymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, które są przydatne w codziennym życiu.

© Noidss

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 12:38 V9.2.10-2