reklama
reklama
reklama
reklama
© Polska Agencja Kosmiczna Przemysł elektroniczny | 22 października 2015

PAK podała wyniki pierwszego konkursu

Polska Agencja Kosmiczna wybrała 3 firmy, które uzyskały wsparcie w konkursie w ramach Programu Usługi doradcze dla polskiego przemysłu kosmicznego.
Pierwszy Konkurs w ramach Programu Polskiej Agencji Kosmicznej pn. Usługi doradcze dla polskiego przemysłu kosmicznego ma na celu ułatwienie przedsiębiorcom aplikacji w konkursach organizowanych przez Europejską Agencję Kosmiczną, w tym szczególnie w Polish Industry Incentive Scheme. PAK opublikowała listę wniosków, które uzyskały wsparcie w tym konkursie.Polska Agencja Kosmiczna będzie świadczyć bezpłatną pomoc merytoryczną w postaci usług doradczych dotyczących oceny technologii w kontekście planów i zamierzeń technologicznych ESA oraz obejmujących podstawowy zakres pomocy formalnej, prawnej i finansowej związanej z przygotowaniem aplikacji konkursowej wniosku do ESA.

Program adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców realizujących działania polegające na opracowaniu i/lub wdrożeniu innowacji technologicznej dla przemysłu kosmicznego, opracowaniu nowych produktów wykorzystujących techniki satelitarne, jak również dla przedsiębiorców z sektora zaawansowanych technologii, którzy planują rozszerzyć działalność na nowy kosmiczny rynek zbytu.

Źródło: © PAK

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 13 2017 16:10 V8.5.9-2