reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Unisystem Przemysł elektroniczny | 15 października 2015

Unisystem w nowej siedzibie

Specjalizacja w dziedzinie wyświetlaczy wraz z szeregiem usług dodanych stanowią podstawowe fundamenty strategii Unisystem sp. z o.o.
W lipcu 2015 roku Unisystem przeprowadził się do nowej siedziby w Gdańsku – Osowej. Nowo wybudowany budynek składa się z 500 m2 powierzchni magazynowej oraz 500 m2 powierzchni biurowej. W nowej siedzibie firmy znalazło się też miejsce na pomieszczenia dla działu B&R, wkrótce zostanie ukończony również clean-room w standardzie ISO 7.

Wraz z przeprowadzką do nowej siedziby zmieniła się także forma prawna prowadzonej działalności, z osoby fizycznej na spółkę z ograniczoną działalnością. Zmienił się też skład właścicielski: nowym udziałowcem firmy został Kamil Kozłowski.

‘Dominującym elementem strategii naszej firmy wciąż pozostanie ścisła specjalizacja na rynku wyświetlaczy. Naszą przewagą jest nie tylko ich szeroka oferta – od najprostszych LCD-LCM po nowoczesne OLED i panele dotykowe – lecz także cały zespół usług dodanych, jakie jesteśmy w stanie zaoferować klientom’ mówi Sławomir Szweda, założyciel firmy.

‘Chcemy budować głębszą relację z klientem niż tylko dystrybucja czy utrzymanie stanu magazynowego. Firma wspiera swoich klientów w procesie projektowania modułu wyświetlacza czy panelu dotykowego, co jest coraz częstszym elementem kontraktu. Dostosowujemy nie tylko sam wyświetlacz do indywidualnej aplikacji odbiorcy, lecz jeśli zachodzi taka potrzeba, wspomagamy firmy także w projektowaniu pozostałych elementów’ dodaje Kamil Kozłowski. ‘Naturalną konsekwencją jest zarezerwowanie odpowiednich pomieszczeń nowej siedziby na dział B&R oraz planowany w najbliższym terminie clean-room, gdzie będziemy w stanie świadczyć również usługi produkcyjne’.

Poza siedzibą w Gdańsku, firma posiada przedstawicielstwa handlowe w Mielcu, Szwajcarii (w Morges koło Lozanny) oraz w Paryżu.


© Unisystem

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-2