reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© rasa messina francesca dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 12 października 2015

Rekordowe przejęcie Della

Stało się! Dell ogłosił największą transakcję w branży IT, czyli przejęcie firmy EMC za 67 mld USD.
Zarząd spółki zatwierdził już transakcję przejęcia i zaleci akcjonariuszom, by zrobili to samo. Dell zapłaci 33,15 USD za akcję EMC. Na czele połączonych spółek stanie Michael Dell, a zamknięcia transakcji można się spodziewać między majem a październikiem 2016 roku.

EMC Corporation to światowy gigant specjalizujący się w systemach zarządzania i przechowywania danych. Informacja o negocjacjach dotyczących akwizycji pojawiła się w zeszłym tygodniu

Jak czytamy w komunikacie, dzięki fuzji, powstanie największa na świecie prywatna firma technologiczna. - Nasza nowa spółka jest wyjątkowo dobrze przygotowana na wzrost w kluczowych obszarach IT, takich jak transformacja cyfrowa, software’owe centra danych, chmura hybrydowa, sektor mobilny czy bezpieczeństwa – komentuje Michael Dell. Dell podkreśla też, że inwestycje w badania i rozwój oraz struktura zarządzanej prywatnie firmy umożliwia działalność na dużą skalę oraz zapewnia elastyczność i siłę.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2017 20:55 V8.5.5-1