reklama
reklama
reklama
reklama
© tomas popelka dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 października 2015

Tygodniowy przegląd wiadomości

W tym tygodniu najchętniej czytaliście ranking producentów złącz oraz wiadomość o inwestycji firmy PIT-RADWAR.
Z kraju:

PIT-RADWAR mocno inwestuje w swoje laboratorium antenowe i w siedzibie w Kobyłce pod Warszawą pojawią się dwie komory bezechowe z kompletnym wyposażeniem.
więcej...

Natomiast jeśli chodzi o inwestycje zagraniczne w naszym kraju, to są szanse by w Opolu powstała fabryka chińskiego producenta oświetlenia.
więcej...

Znamy wyniki kolejnej odsłony konkursu Innolot i można sprawdzić, które to projekty zostały rekomendowane do dofinansowania przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
więcej...

Ciekawa wiadomość z firmy Action, która postanowiła utworzyć nową spółkę Action Innovative Solutions, działającą w branży beaconów...
więcej...

Ze świata:

W tym tygodniu warto było zerknąć na zestawienie 10 największych producentów złączy przygotowane przez firmę Bishop & Asscociates.
więcej...

Znowu pisaliśmy też o przejęciach: tym razem Dell negocjuje zakup firmy EMC i podobno już niedługo mamy się przekonać, czy rozmowy zakończą się pomyślnie. W branży PCB natomiast Fineline Global przejęło Q.P.I. Group.

Zmiany czekają też firmę Sony, która zamierza wydzielić osobną spółkę półprzewodnikową.
więcej...

A na koniec pożegnania: Assembléon zmienia nazwę na Kulicke & Soffa, a Google to już jedynie spółka należąca do koncernu Alphabet.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 13 2017 16:10 V8.5.9-1