reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Google Przemysł elektroniczny | 05 października 2015

Ruszyły zapisy do Google Campus Warsaw

Campus Warsaw na dobre rozpocznie działalność w drugiej połowie listopada, ale ruszyła już strona internetowa, przez którą można się rejestrować.
Campus Warsaw, przestrzeń Google dla startupów zlokalizowana w Praskim Centrum Koneser, otworzy swe podwoje w drugiej połowie listopada, a już teraz można się rejestrować przez stronę internetową. Członkostwo jest bezpłatne i daje dostęp do campusowej kawiarni, możliwość wstępu na wszystkie wydarzenia dla społeczności oraz dostęp do sieci Campusów na całym świecie.

Google poinformowało także, że TechHub, międzynarodowa organizacja co-workingowa, otworzy swoją pierwszą lokalizację w Polsce z siedzibą w Campus Warsaw i ma zapewnić co-working oraz wsparcie dla lokalnej społeczności.. TechHub to wieloletni partner Google i obecnie zarządza przestrzeniami co-workingowymi w Campusach w Londynie i Madrycie. W Campus Warsaw TechHub zaoferuje różne opcje członkostwa przeznaczone specjalnie dla startupów produktowo-technologicznych.

Campus Warsaw to trzeci na świecie ośrodek firmy Google wspierający startupy, dołączy do grona już funkcjonujących Campusów - w Londynie oraz Tel Avivie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 10 2018 12:38 V9.0.1-2