reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TME Przemysł elektroniczny | 30 września 2015

TME uruchamia dwie nowe układnice paletowe

Kolejnym krokiem w realizacji planów inwestycyjnych w centrum wysyłkowo-magazynowym w Łodzi jest uruchomienie dwóch nowych układnic o wysokości 22 m i wydajności 35 palet na godzinę.
- Chcemy oferować naszym klientom możliwie największą ilość towarów dostępnych od ręki, dlatego tak ważne jest dla nas efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Produktów w ofercie TME stale przybywa. Rośnie także liczba składanych zamówień, a inwestycja w układnice w magazynie wysokiego składowania pozwala nam zwiększyć wydajność i efektywność realizacji zamówień – mówi prezes firmy Transfer Multisort Elektronik Zbigniew Kuczyński.

Docelowo w magazynie wysokiego składowania TME będzie działało 5 układnic paletowych i 5 pojemnikowych. Na III etapie inwestycji, oprócz rozbudowy centrum wysyłkowo-magazynowego, zaplanowano także budowę nowego budynku biurowego dla pracowników TME.


© TME

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2