reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© luchschen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 września 2015

Drugi budynek Technoparku Gliwice już otwarty

W zeszłym tygodniu miało miejsce oficjalne otwarcie nowego budynku Parku Naukowo-Technologicznego "Technopark Gliwice"
Pierwsze firmy wprowadziły się do budynku 1 sierpnia 2015 roku. Aktualnie budynek o powierzchni 1000 m2 jest w całości wynajęty i działa w nim 11 firm. Są to firmy głównie inkubowane, ale również dojrzałe, które współpracują z Politechniką Śląską. Dzięki nowej inwestycji Technopark Gliwice może rozszerzyć swoją funkcję inkubacyjną, ponieważ oferuje więcej miejsca dla firm inżynierskich, często połączonych z Politechniką Śląską. Wśród aktualnych lokatorów Inkubatora znajdziemy również firmy doradcze, które widzą swoją rolę w tym, żeby inkubować pomysły wywodzące się z uczelni i poszukiwać finansowania dla nich.

Budynek to trzy kondygnacje kompleksowo wyposażonych pomieszczeń biurowych o powierzchni od 20 m2 do 60 m2, w pełni wyposażone w media, instalację teletechniczną, internet, itp. Infrastruktura jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku znajduje się również certyfikowane laboratorium komputerowe ECDL. Dodatkowo do dyspozycji lokatorów jest wspólna kuchnia oraz wyłączny parking. Dla firm, które dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie, powstała także strefa co-workingowa, czyli wspólna przestrzeń do pracy. Obecnie z usługi korzysta 8 firm.---
Źródło: © Technopark Gliwice

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-1