reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© filmfoto dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 21 września 2015

Johnson Controls zwolni 3 tys. osób

Amerykański producent komponentów samochodowych zwolni 2,5% wszystkich zatrudnionych w ciągu najbliższych dwóch lat.
Johnson Controls ogłosił decyzję o redukcji etatów w zeszły piątek. Firma zapowiedziała wdrożenie programu cięcia kosztów, który ma przynieść oszczędności na poziomie 250 mln USD rocznie.

Johnson Controls to firma doskonale znana również w Polsce. Główna kwatera mieści się w Milwaukee, natomiast w Polsce koncern ma siedziby w Katowicach, Bieruniu, Żorach, Siemianowicach Śląskich, Skarbimierzu, Świebodzinie i Warszawie. W majowej Liście 500 spółka zajmowała 278. miejsce z przychodami przekraczającymi 1 mld PLN.

Johnson Controls zatrudnia na całym świecie około 170 tys. pracowników. Firma działa w branży motoryzacyjnej, dostarcza m.in. akumulatory kwasowo-ołowiowe oraz akumulatory do pojazdów o napędzie hybrydowym i elektrycznym. JC oferuje także sprzęt i systemy kontroli dla ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa oraz zabezpieczeń dla budynków.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 10 2018 12:38 V9.0.1-2