reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© casey bishop dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 14 września 2015

Freescale przejmuje CogniVue

Przejęcie CogniVue, dostawcy rozwiązań IP do przetwarzania i rozpoznawania obrazu, wspomoże rozwój innowacji w dziale rozwiązań wizyjnych dla motoryzacji.
Freescale Semiconductor poinformował o przejęciu kanadyjskiej spółki, dzięki czemu chce wzmocnić swoją pozycję na rynku rozwiązań przeznaczonych do autonomicznych samochodów.

Freescale to jeden z największych dostawców czujników i mikroprocesorów do radarów i systemów wizyjnych dla motoryzacji, przy czym jedną z mocniejszych stron są układy do systemów asystenta kierowcy ADAS (advanced driver assistance systems).

Przejęcie technologii CogniVue oraz działu badawczo-rozwojowego kanadyjskiej spółki umożliwi firmie przyspieszenie rozwoju innowacji przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej. Rozwiązania CogniVue są już wdrożone w produktach Freescale, np. procesorach S32V zaprezentowanych w marcu bieżącego roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2017 20:07 V8.3.0-1