reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 10 sierpnia 2009

Połączenie ZEG SA i ZEG-PCB zakończone

ZEG S.A. z dniem 3 sierpnia 2009 ostatecznie połączył się z ZEG-PCB oraz ZEG-Energetyka.
Sąd Rejonowy Katowice - Wschód wydał w dniu 3 sierpnia 2009 r. postanowienie o wpisaniu do rejestru przedsiębiorców połączenia ZEG SA z ZEG-Energetyka oraz ZEG-PCB. Zgodnie z przepisem art. 493 § 2 k.s.h. połączenie następuje z dniem wpisania połączenia do rejestru.

Połączenie przeprowadzone zostało według uproszczonej procedury przewidzianej w art. 516 § 6 k.s.h. i polegało na przeniesieniu całego majątku spółek przejmowanych (tj. ZEG Energetyka oraz ZEG – PCB) na ZEG S.A. Zważywszy, że emitent posiadał 100% udziałów w każdej ze spółek przejmowanych połączenie – zgodnie z przepisem art. 515 § 1 k.s.h. – nastąpiło bez podwyższenia kapitału zakładowego emitenta.

Zakład Elektroniki Górniczej ZEG" S.A. realizuje produkcję urządzeń elektroniki i automatyki górniczej, z kolei ZEG PCB sp. z o.o. zajmował się produkcją obwodów drukowanych jedno- i dwustronnych. Dotychczasowe przedmioty działalności spółek przejętych będą kontynuowane w ramach przedsiębiorstwa ZEG S.A.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2