reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© aydindurdu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 września 2015

Keysight Technologies przejął Electroservices Enterprises Ltd.

Firma Keysight Technologies ogłosiła nabycie Electroservices Enterprises Ltd, brytyjskiej firmy specjalizującej się w zakresie serwisowania aparatury pomiarowej.
Electroservices, mający siedzibę w Telford realizuje usługi związane z elektryczną, mechaniczną i fizyczną kalibracją i naprawą oraz z zarządzaniem zasobami. Firma zdobyła wielu klientów w sektorze wojskowym, telekomunikacyjnym i w przemyśle.

- To posunięcie potwierdza zaangażowanie Keysight w oferowanie klientom z Europy coraz szerszej oferty najwyższej jakości usług pokrywających ich pełen zakres działalności - powiedział Chris Rennie, dyrektor zarządzający Keysight Technologies U.K. Ltd. i dyrektor działu usług na teren Europy. - Doświadczony zespół pracowników z Electroservices pozwoli rozszerzyć oferowane przez nas usługi, pomagając naszym klientom w osiągnięciu założonych przez nich celów biznesowych.

- Biorąc pod uwagę fakt, że obie firmy reprezentują ten sam etos bazujący na ludziach i doskonałej obsłudze klienta, uważamy że obecna sytuacja stanowi wygraną dla naszych kolegów i klientów oraz pomoże nam utrzymać obecny poziom świadczonych usług w zakresie serwisu aparatury pomiarowej na terenie Wielkiej Brytanii i poza nią - skomentował Simon Plant, dyrektor zarządzający Electroservices.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1