reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© hannu viitanen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 września 2015

PartnerTech w Sieradzu rozbudowuje fabrykę

Powierzchnia sieradzkiego zakładu producenta elektroniki zwiększy się o dodatkowe 1900 m kw. Prace budowlane ruszyły na początku sierpnia.
Sieradzki PartnerTech rozbudowuje obecną siedzibę, by stworzyć dodatkową przestrzeń produkcyjno-magazynową. Finalizacja inwestycji zaplanowana jest na koniec lutego 2016 roku.

- Zwiększenie powierzchni fabryki to odpowiedź na rosnące potrzeby naszych klientów – komentuje Piotr Owczarek, dyrektor zarządzający PartnerTech Sieradz. Przy okazji rozbudowy spółka stawia też na modernizację produkcji. Dotyczy to m.in. pomieszczenia cleanroom, w którym podniesiony zostanie poziom czystości, ale także ogólnego rozwoju przepływu produkcji, usprawnienia obiegu towarów z i do magazynu oraz zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw. Poprawione mają zostać również szlaki komunikacyjne, a pracownicy uzyskają dostęp do nowych pomieszczeń socjalnych.

PartnerTech Sieradz jest częścią Grupy PartnerTech, która ostatnio została przejęta przez firmę Scanfil, światowego dostawcę usług produkcji kontraktowej z niemal 40 letnim doświadczeniem.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 16 2017 14:56 V8.8.6-2